Raadiku noortestaap

Raadiku noortestaabis toimub mitmekesine ja arendav tegevus lastele ja noortele. Kõik tegevused on vanusepiiranguta, tasuta ning avatud kõigile huvilistele.

Tegevused toimuvad või algavad Raadiku Noortestaabist aadressil Raadiku 8b/1-5 (vajuta nr 5 fonolukul).

Pakume noortele erinevaid käelisi ja mängulisi tegevusi läbi mille arendatakse sotsiaalseid oskusi ning õpitakse tundma ja märkama oma ümbritsevat keskkonda. 

Jälgi Raadiku noortestaabi sündmusi Facebook grupist

Tegevusi viivad läbi: Linnalabor, MTÜ Lasnaidee, noorteklubi Active, Lasnamäe Huvikool ja MTÜ Rabarber.

Kontakt: raadiku@linnalabor.ee

Raadiku noortestaap

PROGRAMM 2019 a

 

PROGRAMM 2018 a

 

Tegevusi rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava Euroopa Sotsiaalfondi kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevuste raames.

Raadiku noortestaap

NOORTESTAABI UUDISED

Screenshot 2019-01-09 20.58.34

Jälgi Raadiku noortestaabi tegevusi Facebook grupist

Raadiku noortestaabi tegevusi saab nüüd mugavalt jälgida Facebook grupist. Kõigil on võimalik liituda grupiga, saada infot ja esitada oma küsimusi. Liitu Facebook grupiga siit – https://www.facebook.com/groups/raadikunoored/    

Screenshot 2018-04-08 23.56.47

Tule joonistama linnahelisid!

VÕTA SÕBER KAASA JA TULE JOONISTAMA LINNAHELISID! Aeg: 14. aprill kell 12Koht: “Raadiku Noortestaabi” ruumis Raadiku 8b/1-5 (helista alt kella!) Tasuta töötoas kuulame erinevaid linnahelisid ja joonistame nende põhjal OMA linnapildi! Iga koha helid moodustavad omamoodi helimaastiku, mis annavad meile infot selle paiga kohta. Mis heli teeb maja? Aga meie koduhoov? Kuidas erineb ühe tänava helid teisest?… Loe edasi »

Screenshot 2018-03-19 21.44.20

Prindi välja Mustakivi maastikumängu leht ja mine avastama!

Näiliselt üksluine Lasnamäe linnaruum on tegelikult täis avastamisrõõmu. Jagame Lasnaidee koostatud maastikumängu, et igaüks saaks seigelda mööda Mustakivi asumit ja avastada enda jaoks uusi ja ootamatuid paiku! Mängu käigus tuleb leida üles rohkem ja vähem varjatud kohad, tuletada meelde ajalugu ja märgata linnaruumi. Mäng nõuab osalejatelt tähelepanelikkust, oma ümbruskonda süüvimist ning sealsete võimaluste avastamist. Läbi maastikumängu… Loe edasi »

diy-board-game-kids-checkers-step-by-step-tutorial

Teisipäeviti toimub kabering professionaalse treeneri juhendmisel!

TASUTA kaberingi on oodatud kõik noored, nende vanemad ja teised huvilised ennast arendama ja meeldivalt aega veetma! Kaberingis antakse algteadmisi, õpitakse nii 64-ruudulist kui ka 100-ruudulist kabet ning tutvustatakse kabeteooriat. Kabemängu kaudu õpib loogilist mõtlemist, keskendumist ning analüüsivõimet, areneb loovmõtlemine ja otsustusvõime. NB! Kabemängu oskus ringi astumisel ei ole oluline! Kabe on lihtsate ja kergesti… Loe edasi »

2217262551_2da6a58fca_o

Tule mängima pühapäeviti lauamänge!

Avasta põnevaid lauamänge! Ootame kõiki lapsi ja noori mängima lõbusaid ja arendavaid lauamänge! Alias, Ligretto, Uno, Dixit, Hali-Gali – mis on sinu lemmik? Tule ja saa teada! Lauamängud arendavad loogilist ja abstraktset mõtlemist ning kujutlusvõimet. See on hea võimalus tutvuda ja suhelda teiste lastega ning leida uusi sõpru. Tule ise ja võta sõbrad kaasa! Toimumisaeg:… Loe edasi »

DSC_0192a

3. märtsil saab meisterdada oma unistuste hoovi

Võta sõber kaasa ja tule meisterdama põnevaid makette! TASUTA töötoas ootab SIND lõbus meisterdamine – õppime tundma mõõtkava ja erinevaid materjale. Tikkudest ja plastiliinist saad kujundada oma unistuste hoovi! Muuhulgas saad ka teada 10 erinevat viisi, kuidas teha puud vatist nööpnõelani ning palju muud! KAVA▪ Algus kell 13.00. ▪ Tutvustame maketi tegemist ja vahendeid▪ Maketeerimine üksi… Loe edasi »

visull

Tule ja joonista oma unistuste Raadiku hooviala!

10.veebruaril ootame kõiki noori (soovitatav vanus 12.-20.aastat) Raadiku noortestaapi (Raadiku 8b/1-5), et ühiselt mõelda, millest Raadiku hoovialadel on puudus ja millised on noorte endi unistuste hoovialad! Kõik osalejad saavad panna oma põnevad ja mitmekülgsed ideed paberile ja seejärel neid ka teistele tutvustada. KAVA:– Töötuba algab kell 13.00. – räägime lähemalt Raadiku hoovialadest ja sellest, millele peaks… Loe edasi »

visull 01 1

Tule avastama Mustakivi maastikumängule!

Maastikumäng on Mustakivi piirkonnas toimuv lõbus orienteerumis- ja seiklusoskusi proovile panev tasuta sündmus kogu perele. Mängu käigus tuleb leida üles rohkem ja vähem varjatud kohad, tuletada meelde ajalugu ja märgata linnaruumi. Mäng nõuab osalejatelt tähelepanelikkust, oma ümbruskonda süüvimist ning sealsete võimaluste avastamist. Läbi maastikumängu õpid paremini tundma oma kodupiirkonda ning avastad uusi põnevaid kohti!  Mängus… Loe edasi »