LasnaKirbukas

19. septembril 2015 korraldas MTÜ Lasnaidee Lindakivi puiesteel meeleoluka kirbuturu, kus osales üle 50 kaupleja ning kauplejaid lisandus jooksvalt juurde ka ürituse jooksul. Kõigil soovijail oli võimalus müüa või vahetada enda kappidest üle jäänud riideid, mänguasju, raamatuid, nõusid ja palju muud toredat, mis ürituse raames endale uued omanikud leidsid.

LasnaKirbuka üheks olulisemaks osaks oli koguda heategevuslikus korras riideid ja mänguasju neile, kes neid väga vajavad. Inimeste heatahtlikus ja lahkus oli imetlusväärne, sest LasnaKirbuka raames sai annetusi kokku kogutud terve väikebussi jagu. Koostöös MTÜ Do Good-iga toimetati kogutud annetused abivajajateni.

Taaskasutus on teema, mida sooviksime Lasnamäel rohkem käsitleda ning LasnaKirbukas oli selleks ideaalne algus. Tahaksime eraldi tänada ka Laagna Lasteaed-Põhikooli, kes toetas meie üritust laudade ja sooja suhtumisega.

LasnaKirbukas
IMG_4432

9. septembril toimub Lasnamäel meeleolukas LasnaKirbukas ja põnevad töötoad

9.september kell 11-17.00 Lindakivi puiestee (kirbuturg) // Võru 11 hoov (töötoad)   Sinu vana on kellegi uus – anna asjadele uus elu! Ootame Sind, Su sõpru ja naabreid kirbukale kauplema, ostma ja vahetama ning niisama mõnusalt aega veetma!   Kirbuka raames pannakse alus ka Laagna linnaaiale (võimalus saada enda oma aialapike!) ning jagatakse praktilisi aiandusteadmisi…. Loe edasi »

FB_IMG_1442650358159

Meeleolukas LasnaKirbukas

Lasnamäel tegutsev kodanikuühendus MTÜ Lasnaidee korraldab suve lõpetuseks 19.septembril meeleoluka kirbuka, kuhu saab müüma, ostma ja vahetama tulla erinevat kraami, mis enda kapist ja kodust üle või seisma on jäänud. Oodatud on kasutatud riided, raamatud, mänguasjad, tehnika, sügisannid koduaiast või vanaema juurest ja loomulikult hea tuju. Samuti on kirbukale teretulnud käsitöö ja kodused küpsetised. Säästa… Loe edasi »