LasnaVärvid

LasnaVärvid on aktsioon, mille eesmärk on läbi lihtsa ja lõbusa ühistegevuse tuua Lasnamäe elanikud ühe avaliku ruumi objekti parendamiseks kokku. Aktsiooni raames värviti 2014. aasta augustis nii laste, noorte kui eakate abil ära Kotka jalakäijate trepp ning loodi omal käel linnakunsti.

Sihikul oli Lasnamäele sümboolne ja iseloomulik Laagna kanal. Idee oli tuua rohkem värvi ja ilmekust sellesse halli betoonruumi ja värvida Kotka peatuse trepp. Värvimismõte tekkis pärast igati õnnestunud LasnaPiknikku, sooviga tuua Lasnamäe ruumi midagi püsivamat kõigile silmarõõmuks. LasnaVärvid ongi esimene etapp Lasnamäe veelgi erksamaks ja silmale meeldivamaks kujundamisel.

Kotka trepi värvimise eesmärgiks oli lisaks koha ilmestamisele kohaidentiteedi tugevdamine ja elanike motiveerimine teha oma kodukohas midagi iseseisvalt ära.

Sündmus sai samal ajal toimuva Suur-Lasnamäe linnakunstisündmuse üheks osaks.

Lasnavärvid Fotod Vladislav Kopõlkov (45)

Kotka trepp sai uue värvika kuue

Selle suve viimasel nädalavahetusel andsid Lasnaidee aktivistid Kotka kaupluse trepile uue värvika kuue! Aktsiooni mõtteks oli lisada rohkem värvi ja ilmekust halli betoonruumi: igaüks sai anda oma panuse ning osaleda värvimisprotsessis. Kaasa aitasid nii täiskasvanud kui ka lapsed! Vaata ürituse fotosid siit! Lasnaidee aktivistide sooviks oli lisada rohkem värvi ja ilmekust sellesse halli betoonruumi! Igaüks sai… Loe edasi »

LasnaTrepid

Rohkem värvi ja ilmekust Lasnamäele!

Lasnaideealgatus jätkab Lasnamäe elukeskkonna parandamisega! Seekord on sihikul Lasnamäele sümboolne ja iseloomulik Laagna kanal. Idee on tuua rohkem värvi ja ilmekust sellesse halli betoonruumi ja värvida Kotka peatuse trepp. Värvimismõte tekkis pärast igati õnnestunud Lasnapiknikku sündmust sooviga tuua Lasnamäe ruumi midagi püsivamat kõigile silmarõõmuks. Lasnavärvid ongi esimene etapp Lasnamäe veelgi erksamaks ja silmale meeldivamaks kujundamisel. Kutsumegi kõiki… Loe edasi »